Skip to main content

HAKKIMIZDA

Aktay Hukuk Bürosu, İstanbul, Türkiye’de kurulmuş, yerli ve yabancı müvekkillere iş anlayışı ile hukuk uzmanlığını başarılı bir şekilde harmanlayarak hukuki danışmanlık sağlayan tam hizmetli bir hukuk bürosudur. Dünyanın önde gelen uluslararası hukuk firmaları tarafından tanınmakta, uluslararası yayıncılara aktif olarak yasal makaleler sağlamakta ve uzmanlık alanlarındaki seminer ve panellere katılmaktayız.

Büromuz İstanbul, Londra ve New York’ta avukatlık yapmak üzere lisanslı olan Av. Faruk Aktay tarafından yönetilmektedir. Faruk Aktay, kariyeri boyunca yurtiçi ve yurtdışı birleşme ve devralma, proje finansmanı ve sermaye piyasası işlemlerinde yer almış, çeşitli kurumsal ve ticari konularda hukuki danışmanlık vermiş ve çok çeşitli kişisel konularda bireysel müvekkilleri temsil etmiştir. Lisansüstü düzeyde hukuk ve ekonomi eğitimi ve farklı yasal rejimleri anlaması, karmaşık yasal konularda benzersiz bir anlayış ve yeni bir bakış açısı getirmesini sağlar. Mükemmelliğe ve en iyisini sunmaya olan bağlılığı, en yüksek profesyonel hizmet standartlarını karşılayan sağlam, özel olarak hazırlanmış yasal çözümler almanızı sağlayacaktır.

Büromuz, çok çeşitli uygulama alanlarında hukuki hizmetler sunmaktadır. Firmanın alanında bilgili avukatları, yerel ve uluslararası amaçlara yönelik her türlü anlaşmayla ilgilenme konusunda oldukça deneyimlidir. Ekip, her yasal işlemde müşterinin hedeflerini tanımak, mümkün olan en iyi yasal yapıları ortaya çıkarmak ve iş ortakları ve meslektaşları ile olumlu ve üretken ilişkiler kurmalarına ve sürdürmelerine yardımcı olmak için dikkatli bir şekilde çalışır. Firma ayrıca, müvekkillerini kişisel meselelerin yanı sıra çok çeşitli ticari anlaşmazlıklarda temsil etmektedir.

© Tüm hakları saklıdır. 2022 Aktay Hukuk Bürosu | K.V.K.K.