Birleşme ve Devralma

Birleşme ve Devralma

Firmamız, birleşme ve devralmalar, iş ortaklıkları, stratejik ittifaklar, özel sermaye ve risk sermayesi yatırımları ile ilgili olarak kişiye özel işlemsel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Yabancı ve Türk müvekkillere yerel ve sınır ötesi birleşme devralmaları, kamu ve özel devralmaları, kaldıraçlı satın almalar ve varlık transferleri hakkında tavsiyelerde bulunduk. Farklı stratejik projeler için iş ortaklıkları, stratejik ittifak anlaşmaları hazırladık. Müvekkil tabanımız küresel ve yerel şirketleri, start-up’ları ve aile tarafından işletilen KOBİ’leri içermektedir.

Müvekkillerimizin amaçlarını ve önceliklerini tanımak ve mümkün olan en iyi hukuki yapıyı ortaya çıkarmak için dikkatle ve titizlikle çalışıyoruz. Hisse alım sözleşmelerinin (SPA) ve hissedar sözleşmelerinin (SHA) hazırlanmasında, özel sözleşme hükümlerini Türk hukukunun gerekliliklerle uyumlu hale getiriyoruz.

Özellikle karmaşık hukuk kurallarının yasal engeller olarak ortaya çıkabileceği regüle endüstrilerde, düzenleyici kurumlar ve devlet memurlarıyla müzakerelerimiz her zaman fark yaratan bir özelliğimiz olarak öne çıkmaktadır.


HER SORUNUZ İÇİN SİZİ ARAYALIM

    © Tüm hakları saklıdır. 2022 Aktay Hukuk Bürosu | K.V.K.K.