Skip to main content

Dava ve Uyuşmazlık Çözümü

Dava ve Uyuşmazlık Çözümü

Müvekkillerimizin ihtiyaçlarına en fazla dikkat etmemiz gereken alanın dava ve uyuşmazlık çözümü alanı olduğuna inanıyoruz.

Felsefemiz her zaman sizin için neyin doğru olduğunu araştırmak ve eldeki konunun kapsamlı bir analiziyle başlamaktır. Mümkün olduğunda da maliyetli ve zaman alıcı dava prosedüründen kaçınmak ve diğer tarafla uzlaşmak ve alternatif anlaşmazlık çözümü (ADR) mekanizmalarından yararlanmak için bir yol bulmaktır.

Karşı tarafın düşman olduğu yerlerde, müvekkillerimizle bir yol haritası hazırlarken anlaşmazlığın zayıf yönlerini ve güçlü yönlerini vurguluyoruz, gerektiğinde ön tedbirler gibi tüm ihtiyati tedbirleri alıyoruz ve son olarak da hazırlanabilecek en etkin mahkeme dilekçesini hazırlıyoruz. Müvekkillerimiz, duruşma süreci boyunca ticari hayatı hukuki uzmanlıkla başarıyla harmanlayan büromuzun seçkin avukatları ile çalışma kolaylığını her zaman hissederler.

Müvekkillerimizi ticari ve şahsi konularda geniş bir yelpazede temsil ediyoruz. Türk, Amerikan ve İngiliz hukukuna ilişkin sağlam anlayışımız, yabancı müvekkillerimize etkin ve geçerli bir hukuki hizmet verebilmemizi sağlıyor. Yerli müvekkillerimiz için her zaman yenilikçi yasal çözümler getiren bir avukatın bir ihtiyaç olduğuna inanıyor ve her somut olayda pratik çözümler üretmeye çalışıyoruz.

İcra ve iflas hukuku alanında pragmatik ve ticari bir yaklaşım izliyor ve proaktif ve hızlı bir şekilde çalışıyoruz.


HER SORUNUZ İÇİN SİZİ ARAYALIM

    © Tüm hakları saklıdır. 2022 Aktay Hukuk Bürosu | K.V.K.K.